MĚŘENÍ ZRAKU V CENTRU LIBERCE

Měření zraku v Oční optice Strnádek probíhá v příjemném a klidném prostředí a je zaměřeno na konkrétní požadavky klienta. Kromě obvyklých očních testů se zaměřujeme ne testování binokulárního vidění, 3D testy, testy barvocitu a diagnostikou věkem podmíněných degenerací.

Vyšetření a měření zraku provádějí, v Oční optice Strnádek, pouze kvalifikovaní optometristé, kteří jsou registrování Ministerstvem zdravotnictví ČR.  Optometrista je zdravotnický pracovník, který se specializuje na vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Úkolem optometristy je najít ideální řešení Vašeho problému se zrakem. Optometrista představuje mezičlánek očním optikem a očním lékařem. 

Největší devizou měření zraku u optometristy je čas a péče, kterou Vám může věnovat. Další výhodou vyšetření zraku, v Oční optice Strnádek, je reakční doba. V praxi to znamená, že nemusíte ve většině případů čekat několik měsíců na vyšetření u očního lékaře. Diáře očních lékařů v Liberci jsou na dlouhou dobu plné.

OBJEDNEJTE SE NA VYŠETŘENÍ ZRAKU

OČNÍ OPTIKA Strnádek s.r.o.

Fügnerova 667/7
460 01 Liberec IV – Perštýn

 

Tel.: 485 146 424
E-mail: delta@optikastrnadek.cz

OČNÍ OPTIKA Strnádek

Warning: Unknown: open(/data/web/virtuals/109135/virtual/session/sess_39ed859a6c03707c09c392b876b5b109, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/web/virtuals/109135/virtual/session) in Unknown on line 0