BRÝLOVÉ ČOČKY

Moderní technologie a materiály umožňují výrobu prakticky jakékoliv čočky pro jakoukoliv dioptrickou vadu. Dnes již nejste limitováni a můžete si vybrat přesně to, co vám vyhovuje nejlépe. V posledních letech se rozšiřuje digitální technologie i do optiky a umožňuje výrobu individualizovaných čoček, které jsou pro vás vyrobeny na míru s maximální přesností. 

Na výběr máte z různých typů tloušťky, povrchových úprav i barev. Našim klientům doporučujeme brýlová skla s antireflexní úpravou TITAN, která přinášejí nový rozměr vidění.

 

EXCELENTNÍ ANTIREFLEXNÍ VRSTVA TITAN

Povrchová antireflexní úprava TITAN je vyvinuta na základě nejnovějších poznatků v oblasti tenkých vrstev a nanotechnologií. Díky revolučnímu složení vrstev a novým aplikačním možnostem je povrch čoček ošetřený vrstvou TITAN extrémně tvrdý a odolný, hladký a snadno čistitelný. Odpuzuje prach, vodu, mastnoty a zaručuje nejvyšší optickou kvalitu povrchu čoček. Nová povrchová vrstva EPF+ zajišťuje bezproblémové zabroušení.

Skladba jednotlivých vrstev – tvrzení, antireflex, antistatické, hydrofobní a oleofobní čistící vrstvy jsou ideálně propojeny a vcelku představují perfektně vyladěnou kompozici. Vysoký antireflexní účinek a extrémní odolnost byly dosaženy inovacemi v kontrole tlouštěk a indexů lomu jednotlivých vrstev. Díky výjimečné kombinaci technologie a inovace se podařilo zařadit TITAN mezi nejlepší zušlechtění brýlových čoček.
 POLARIZAČNÍ ČOČKY NUPOLAR

Polarizační čočky zlepšují nejdůležitější funkci slunečních brýlí: zdokonalení ostrosti vidění. Jedná se o speciální schopnost polarizačních čoček odfiltrovat oslepující horizontální odlesky. Tohoto výsledku nelze dosáhnout žádnými jinými čočkami nebo úpravami.Polarizační skla NuPolar jsou k dostání ve čtyřech barevných provedeních (světle šedá, šedá, hnědá, zelená).

 

REZERVUJTE SI TERMÍN KE KONZULTACI

OČNÍ OPTIKA Strnádek s.r.o.

Fügnerova 667/7
460 01 Liberec IV – Perštýn

 

Tel.: 485 146 424
E-mail: delta@optikastrnadek.cz

OTEVŘENO:

PONDĚLÍ – PÁTEK: 9 – 18
SOBOTA: 9 – 18

webové stránky od big profit s.r.o.