KONTAKTNÍ ČOČKY

Kontaktní čočky jsou vyhledávanou alternativou k dioptrickým brýlím. Kontaktní čočky jsou vhodné při činnostech, kdy klasické brýle překážejí. Tedy hlavně při sportu a společenských příležitostech.

V rámci rozhodnutí o počátku nošení kontaktních čoček, je třeba absolvovat vyšetření u optometristy v Oční optice Strnádek. Pokud vyšetření odhalí, že jsou pro Vás kontaktní čočky vhodné, aplikuje optometrista zkušební pár kontaktních čoček a proškolí Vás v jejich správném používání.

PRO KOHO JSOU VHODNÉ KONTAKTNÍ ČOČKY

  • kontaktní čočky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie
  • kontaktní čočky jsou vhodné pro korekci všech zrakových vad
  • kontaktní čočky jsou vhodné pro každý životní styl

KDY KONTAKTNÍ ČOČKY NEDOPORUČUJEME

I přes všestrannost kontaktních čoček, se vyskytují případy,  kdy je nelze používat. Je velmi důležité pravdivě informovat optometristu o zdravotním stavu (cukrovka, těhotenství…)

NABÍDKA KONTAKTNÍCH ČOČEK

JEDNODENNÍ KONTAKTNÍ ČOČKY

Jednodenní kontaktní čočky jsou pohodlné a nevyžadují žádnou péči. Po použití je jednoduše vyhodíte. Jsou ideální na sport, cesty i party, ale představují také nejzdravější formu pro pravidelné každodenní nošení.

 

MĚSÍČNÍ KONTAKTNÍ ČOČKY

Měsíční kontaktní čočky jsou mezi klienty nejvíce používané. Jsou určeny pro denní nošení (před usnutím se ukládají do roztoku k dezinfekci). Cena za den nošení je výhodnější než u čoček pro denní nošení. 

BAREVNÉ KONTAKTNÍ ČOČKY

Unikátní technologie barev 3 v 1 splyne s barvou očí a zajistí krásný a přirozený vzhled barvy očí.   Vnější prstenec ohraničí a zvýrazní duhovku, základní barva změní barvu oka a vnitřní prstenec oko rozjasní a dodá pohledu hloubku. 

REZERVUJTE SI TERMÍN APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK

OČNÍ OPTIKA Strnádek s.r.o.

Fügnerova 667/7
460 01 Liberec IV – Perštýn

 

Tel.: 485 146 424
E-mail: delta@optikastrnadek.cz

OTEVŘENO:

PONDĚLÍ – PÁTEK: 9 – 18
SOBOTA: 9 – 12

webové stránky od big profit s.r.o.