BRÝLOVÉ OBRUBY

PÁNSKÉ BRÝLOVÉ OBROUČKY

Současná doba přinesla zásadní změnu v chápání dioptrických brýlí. Z pomůcky na korekci zraku brýle povýšily na módní doplněk, který dotváří důležitou část Vašeho vzhledu a osobnosti. Muži dávají přednost brýlovým obrubám kvalitním a účelným. Moderní materiály, hmotnost a design často upotají jejich pozornost. Velmi oblíbené a žádané materiály pro výrobu pánských brýlí jsou titan a bio-ocel. Titan pro svoji pevnost a bio-ocel pro svojí pružnost. Oba tyto materiály se vyznačují velmi nízkou hmotností.

 

DÁMSKÉ BRÝLOVÉ OBROUČKY

Dámy si z  nabídky Oční optiky Strnádek vyberou brýlové obruby v klasickém i trendy provedení. Mohou i experimentovat s tvary a barvami. Široká nabídka obsahuje kovové obroučky, plastové obruby, vrtané (bezobroučkové brýle) i drážkované (polorámečkové brýle). Brýlové obruby zhotovené z titanu a bio-oceli jsou velmi lehké, dokonale padnoucí a hlavně antialergické. Dobře víme, že právě dámské brýle představují nezanedbatelnou část toho, jak Vás Vaše okolí vnímá. Dokonalé brýle dotváří Vaší dokonalou image.

DĚTSKÉ BRÝLOVÉ OBROUČKY

V Oční optice Strnádek jsme přesvědčeni, že si děti zaslouží to nejlepší z naší nabídky. Proto máme dětské brýle vyrobené převážně z antialergických materiálů. Naším cílem je, aby námi nabízené dětské brýle byly zhotoveny z pružných materiálů, citlivých k dětské pokožce, aby hýřily barvami a byly bezpečné.  S přihlédnutím k předepsaným dioptriím a požadavkům k dané zrakové vadě dětského klienta, Vám pomůžeme s výběrem vhodných brýlových obrouček a odpovídajících brýlových čoček.

REZERVUJTE TERMÍN KONZULTACE

OČNÍ OPTIKA Strnádek s.r.o.

Fügnerova 667/7
460 01 Liberec IV – Perštýn

 

Tel.: 485 146 424
E-mail: delta@optikastrnadek.cz

OTEVŘENO:

PONDĚLÍ – PÁTEK: 9 – 18
SOBOTA: 9 – 12

webové stránky od big profit s.r.o.